Bezpečně na kulturu

Pondělí, 25.10.2021

Milí kulturní přátelé! Chceme, abyste se na pořádaných akcích cítili bezpečně. Pojďme tedy společně přispět k tomu, že si váš zážitek budete moci užít naplno!


Prodej vstupenek:


Vstupenky na kulturní akce jako jsou koncerty, divadelní představení, projekce v Kině Napajedla a na další vybrané akce Klubu kultury Napajedla můžete zakoupit na stránkách www.kino.napajedla.cz, osobně hodinu před každou projekcí dle programu v kině a nebo na pokladně Informačního centra Napajedla v obvyklé otevírací době. Nově také můžete vybrané akce zakoupit na online platformě www.goout.net .

 

Podmínky kulturních akcí:
(podle aktuálního Mimořádného patření Vlády ČR)

Návštěvník se musí prokázat:

  • negativní PCR test starý nejvýše 7 dní, (od 1. 11. 2021 jen 3 dny)
  • negativní antigenní test starý nejvýše 72 hodin, (od 1. 11. 2021 jen 24 hodin)
  • přinesete si neotevřenou samotestovací sadu pro provedení antigenního testu a na vyhrazeném místě si test uděláte (je třeba počítat s časovým předstihem – na výsledek se čeká 10 – 15 minut).
  • potvrzení o prodělání onemocnění covidem-19 v době ne delší než  180 dnů přede dnem konání akce, (počítá se od prvního doloženého pozitivního testu (vytištěno nebo SMS zpráva v mobilu).
  • potvrzení o očkování proti covidu-19, (od aplikace druhé dávky uplynulo min. 14 dní, v případě jednodávkové vakcíny 14 dní (prokážete se kartičkou s datem aplikace nebo certifikátem Ministerstva zdravotnictví v tištěné formě nebo na displeji telefonu).

Pro školáky:
Pokud školáci absolvovali podle jiného nařízení Ministerstva zdravotnictví ve třídách (nebo jiných školských zařízeních než škola) test s negativním výsledkem, stačí tuto skutečnost doložit čestným prohlášením, resp. čestným prohlášením zákonného zástupce.

 

Navíc všichni přítomní musí mít po celou dobu akcí nasazený respirátor bez výdechového ventilu min. třídy FFP2. Výjimkou je případ, kdy divák konzumuje nápoje, nebo pokud má lékařské potvrzení o výjimce z nošení ochranných pomůcek dýchycích cest.

Výše zmíněné opatření se netýkají dětí do 6 let.

 

 
Prosíme vás o respektování a dodržování těchto opatření. Zároveň vás prosíme o trpělivost a vstřícnost směrem k našim zaměstnancům, kteří pouze dodržují opatření.

Děkujeme za pochopení !
Tým Klubu kultruy Napajedla


Nahoru Přesunout se na začátek stránky

© 2021 Klub kultury Napajedla
Realizace rotate Rotate